Novinky...

31. května 2014 v 9:49 | Terez |  Deníček
Ahoj,už jsem tu zase dlouho nebyla,ve škole máme honičku,musím se učit na zkoužky.
(Na gymplu totiž máme každý rok tzv. malé maturity...naučíme se třeba 8 témat z fj,8 z aj,děják za celý půl rok a pak si od každého vylosujem jedno téma,které odříkáme-v případě dějáku píšem test.)
Nic mi ale nezabranuje abych si to učení trochu nezpříjemnila...a tak jsem se šla s kamarádkou H. učit do Crossu..a co se nestane. Tam učite dějáku se svou holkou/manželkou...dostali jsme záchvat smíchu,jako správné pubertačky :D
Nejlepší bylo jak se poukouše přetáhnout si svetr přes hlavu a nešlo to,začal tam poskakovat a bylo mu vidět celé břicho.. to už se nedalo a zasmál se i on :D (směju se tomu i ted,když vzpomínám)

Začínám mít spoustu šamstrů..
Dan Haas...potkali jsme se v Národním divadle (v Praze) bylo to hrozně romantické... je mu 15,je z Domažlic,píšeme si a brzo se asi sejdeme :)
Gentleman...píšem si,několikrát jsme si povídali,pořád mi lichotí... miluju jeho povahu,jen se mi nelíbí vzhledově,ale co..
A pak ještě jeden-Jirka (příjmení neznám) taky jsme se potkali v Národním,hodně mě balil,ale když zjistil že je mi tak řekl,že
z toho nic nebude a pak jsme se tam škádlili,je hezký,ale děsně hloupý..

To je tak nějak vše co se stralo...těším se na prázdiny.... xoxo Terez :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama