Květen 2014

Černá ovce...B.

31. května 2014 v 9:59 | Terez |  Myšlenky
Chci vám sem napsat příběh o mé spolužačce,která je černá ovce.Je celkem fajn,ale lidi jí odsuzují,protože poslouchá Beatles,obléká se pra zvláštně,je trochu hippes..
Proti tomu nic nemám,mě vadí jen jedno-je hrozná špindíra-má plísen na nohou,nečeše se moc,nemyje si své mastné vlasy (nedávno jsem jí tam viděla pobíhat vši-nevymýšlím si..řekla jsem jí to a bylo jí to jedno),má špínu za nehtama,ruce tak špinavé,že jsou celé hnědé,nepoužívá deodorant takže děsně smrdí a když má měsíčky tak je s ní k nevydržení,dělá že chce zvracet,celá se klepe,většinou druhý den nejde ani do školy,nevím jestli si to vymýšlí,nebo ne..byla by i hezká kdyby se o sebe starala,štítím se jí,kdo by ne,ale na druhou stranu je dost chytrá,obdivuji její názory a když má někdy normální den,tak je super...
Tak to je má černá ovce-kamarádka B.
Znáte také někoho takového?
xoxo Terez

Novinky...

31. května 2014 v 9:49 | Terez |  Deníček
Ahoj,už jsem tu zase dlouho nebyla,ve škole máme honičku,musím se učit na zkoužky.
(Na gymplu totiž máme každý rok tzv. malé maturity...naučíme se třeba 8 témat z fj,8 z aj,děják za celý půl rok a pak si od každého vylosujem jedno téma,které odříkáme-v případě dějáku píšem test.)
Nic mi ale nezabranuje abych si to učení trochu nezpříjemnila...a tak jsem se šla s kamarádkou H. učit do Crossu..a co se nestane. Tam učite dějáku se svou holkou/manželkou...dostali jsme záchvat smíchu,jako správné pubertačky :D
Nejlepší bylo jak se poukouše přetáhnout si svetr přes hlavu a nešlo to,začal tam poskakovat a bylo mu vidět celé břicho.. to už se nedalo a zasmál se i on :D (směju se tomu i ted,když vzpomínám)

Začínám mít spoustu šamstrů..
Dan Haas...potkali jsme se v Národním divadle (v Praze) bylo to hrozně romantické... je mu 15,je z Domažlic,píšeme si a brzo se asi sejdeme :)
Gentleman...píšem si,několikrát jsme si povídali,pořád mi lichotí... miluju jeho povahu,jen se mi nelíbí vzhledově,ale co..
A pak ještě jeden-Jirka (příjmení neznám) taky jsme se potkali v Národním,hodně mě balil,ale když zjistil že je mi tak řekl,že
z toho nic nebude a pak jsme se tam škádlili,je hezký,ale děsně hloupý..

To je tak nějak vše co se stralo...těším se na prázdiny.... xoxo Terez :*

Gentleman je Gentleman

2. května 2014 v 16:49 | Terez |  Deníček
Spletla jsem se........bylo to jinak...ta holka miluje jeho a vnucuje se mu (něco jako já a Olovo)

Ach jo...nevíte jak jsem ráda,že to není pravda....jinak jsme kamarádi,miluju ho,ale chci se jen kamarádit. :)